Selçuk Üniversitesi’nden flaş corona kararı

Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı pandemi dönemi nedeniyle değişen şartları göz önünde bulundurarak 2020–2021 Eğitim-Öğretim yılı güz dönemi eğitiminin online yapılacağını duyurdu.

Selçuk Üniversitesi’nden flaş corona kararı

Okulların açılmasına ilişkin tartışmalar devam ederken Konya Selçuk Üniversitesi tarafından flaş bir karar alındı. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı güz dönemi eğitiminin online yapılacağını duyurdu.

Selçuk Üniversite Tıp Fakültesi Dekanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

* Fakülte Kurulu 12.08.2020 tarihli 2020/010 no’lu Kararı'na göre; pandemi dönemi nedeniyle değişen şartlar göz önüne alınarak, 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı güz dönemi eğitimin tamamının online olacak şekilde, pratik-uygulama eğitimlerinin ve sınavların 2020-2021 bahar dönemine kaydırılması ile ilgili Mezuniyet Öncesi Eğitim Komisyonu’nun çalışma yapmasının uygun olduğuna oy birliği ile karar verilmiştir.

Üniversiteler ne zaman açılacak? Üniversitelerin açılma tarihi için YÖK açıklaması bekleniyor İlginizi Çekebilir Üniversiteler ne zaman açılacak? Üniversitelerin açılma tarihi için YÖK açıklaması bekleniyor
Corona Konya Selçuk Üniversitesi uygulama YÖK