Sözcü Plus Giriş

TOKİ Çorum, Bolu ve Afyon sonuçları açıklandı mı? TOKİ 100 bin konut kura çekilişi canlı izle…

Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştirilen TOKİ 100 bin konut projesi kapsamında bugün TOKİ Çorum, Bolu ve Afyon kura çekilişi gerçekleşecek. TOKİ kura çekiliş internetten canlı yayın ile takip edilebilecek. Peki TOKİ kura sonuçları belli oldu mu?

10:00 -
TOKİ Çorum, Bolu ve Afyon sonuçları açıklandı mı? TOKİ 100 bin konut kura çekilişi canlı izle…

Çorum, Bolu ve Afyon’da yapılacak toplu konutların hak sahiplerinin belirlenmesi için bugün noter huzurunda kura çekilişi düzenlenecek. TOKİ çekiliş sonuçları resmi internet sitesinden TC. kimlik numarası ile sorgulanabilecek. İşte TOKİ çekiliş sonuçları…

TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYIN

TOKİ ÇORUM, BOLU VE AFYON KURALARI SAAT KAÇTA?

Çorum’da gerçekleştirilecek olan 100 konut için kuralar 7 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek. Bolu projesi için gerçekleştirilecek çekiliş saat 12:00’de, Afyon TOKİ projesi kura çekimi ise saat 14:00’da başlayacak.

TOKİ kura sonuçları açıklandığı andan itibaren aşağıdaki linkten sorgulanabilecek…

TOKİ KURA SONUÇLARI

HAK SAHİBİ OLAMAYANLARA PARA İADESİ

Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile başvurusu gerçekleşen ve kura sonrası hak sahibi olamayan vatandaşlar başvuru sırasında yatırmış oldukları tutarların iade işlemleri, toplum sağlığının korunması ile ilgili tedbirler kapsamında Halkbank şubelerine gitmeden internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more