10 Ağustos On Numara sonuçları açıklandı! On Numara çekiliş sonuçları sorgulama…

On Numara'da haftanın sonuçları açıklandı. Milli Piyango tarafından yenilenen sistemiyle 80 rakam arasından belirlenen 22 sayıdan 10 doğru rakamı bilenler büyük ödülün sahibi oluyor. Geçtiğimiz hafta yapılan ilk çekilişte bilen çıkmamış ve 140 bin TL devretmişti. Bu hafta ise büyük ödül miktarı 452 bin TL olarak belirlendi. İşte 10 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları sorgulama ekranı...

10 Ağustos On Numara sonuçları açıklandı! On Numara çekiliş sonuçları sorgulama…

Milli Piyango’nun yenilenmesi sonrasında ikinci çekilişi bu akşam düzenlendi. On Numara şans oyununda büyük ikramiye tutarı 452 bin TL olarak açıklandı. Geçtiğimiz hafta yapılan ilk On Numara çekilişinde 10 doğru rakamı bilen çıkmamıştı. Bu akşamki On Numara çekilişinin sonuçları açıklandığı anda sayfamızda yer alacak. İşte 10 Ağustos On Numara sonuçları sorgulama sayfası.

ON NUMARA SONUÇLARI AÇIKLANDI 

On Numara’nın ikinci hafta çekilişi bu akşam saat 20.00’da canlı olarak gerçekleştirildi. On Numara’da şanslı rakamlar şu şekilde;

ON NUMARA NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar’dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10'dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.