12 Şubat Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Sayısal Loto’da büyük ikramiye 3’e bölündü!

Sayısal Loto'nun bu akşamki çekilişi için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Milli Piyango tarafından düzenlenen Sayısal Loto'nun hafta sonu yapılan çekilişinde büyük ikramiyeyi bilen çıkmamış ve 3. kez devretmişti. Bu akşam yapılan Sayısal Loto çekilişinde şanslı 6 rakam açıklandı. İşte 12 Şubat Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve detaylı bilgiler.

12 Şubat Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Sayısal Loto’da büyük ikramiye 3’e bölündü!

Milli Piyango İdaresi’nin 1296 sayılı Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21.45’te yapıldı. Biletlerini alarak şanslı 6 rakamın belirlenmesini bekleyenler büyük ikramiye tutarının bu hafta ne kadar olduğunu da öğrenmek istiyor. Sayısal Loto’nun 3. kez devretmesiyle büyük ikramiye tutarı da katlanmış durumda. İşte 12 Şubat Sayısal Loto çekiliş sonuçlarıs sorgulama ekranı.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Büyük ikramiye tutarı 6 milyon 839 bin lira olarak belirlendi. Bu akşam yapılan çekilişte büyük ikramiye 3’e bölündü.

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

1 ile 49 sayı kümesi içinden 6 sayı seçilerek oynanan bir şans oyunudur. 6,5,4 veya 3 sayının doğru tahmin edilmesiyle ödül kazanılır. Büyük ödül 6 bilen katılımcı veya katılımcılara verilir. Bir çekilişte 6 bilen çıkmaz ise ödül bir sonraki çekilişe devredilir ve ödül miktarı böylece katlanarak devam eder. Bu şekilde yapılacak devir 3 haftayı geçemez 4'üncü haftada da 6 numarayı doğru tahmin eden yoksa ödül beş bilen katılımcı veya katılımcılara, beş bilen de yoksa ödül, dört numarayı doğru tahmin eden katılımcı veya katılımcılara verilir. Sayısal Loto sonuçları MPİ canlı yayını ile her cumartesi saat 21.15’te açıklanıyor.

İKRAMİYESİNİ ALMAK İSTEYENLER İÇİN;(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden, (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden, (6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...