13 Şubat Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto’da ilk devir!

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto şans oyununda haftanın çekilişi için heyecanlı bekleyiş sürüyor. 6 şanslı rakamı doğru tahmin ederek büyük ikramiyeyi kazanmak isteyenler biletlerini kontrol etmeye başladı. Bu hafta Süper Loto'da büyük ikramiye tutarı 2 milyon 90 bin lira olarak belirlendi. İşte 13 Şubat Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı.

13 Şubat Süper Loto sonuçları açıklandı! Süper Loto’da ilk devir!

Her hafta perşembe günleri düzenlenen Süper Loto oyununda 643. hafta çekilişi bu akşam saat 21.15’te yapıldı. Milli Piyango İdaresi’nin düzenlediği ve noter huzurunda yapılan Süper Loto’da bu hafta büyük ikramiye tutarı 2 milyon 90 bin lira olarak açıklandı. İşte 13 Şubat Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası.

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Süper Loto’nun 13 Şubat 2020 tarihli 643. hafta çekilişi saat 21.15’te yapıldı. Süper Loto’nun bu hafta yapılan çekiliş sonuçlarında şanslı 6 rakam belirlendi. Büyük ikramiye tutarı ise 2 milyon 90 bin lira olarak belirlendi. Yapılan çekilişin ardından 6 bilen çıkmadı ve ilk devir gerçekleşmiş oldu. İşte Süper Loto’da haftanın şanslı rakamları…


SÜPER LOTO OYUNU HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü’den öğrenilir.

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...