Sözcü Plus Giriş

15 Temmuz Demokrasi Otogarı yenileniyor

Corona virüsü (Covid-19) salgını öncesi her gün binlerce kişiyi ağırlayan 15 Temmuz Demokrasi Otogarı yenileniyor. Havadan çekilen görüntülerde otogarın asfaltlarının yenilendiği işçilerin çalışmalarına aralıksız sürdürdüğü görülüyor.

20:45 -

Covid-19 salgını öncesi her gün binlerce kişiyi ağırlayan 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, ortaya çıkan çirkin görüntülerin ardından yenileniyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda yenilenme amaçlı yıkım ve temizlik çalışmaları aralıksız sürüyor.

Boş kalan otogarda çalışan işçiler ise havadan görüntülendi. Havadan çekilen görüntülerde otogarın boş kalınması fırsat bilinerek asfaltların yenilendiği görülüyor.

Aynı zamanda işçiler bir yandan eski asfalt ve kaldırımları sökerken bir yandan da temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. (İHA)

İLGİLİ HABERİBB Meclisi 11 Mayıs'ta 'salgın' gündemi ile toplanıyorİBB Meclisi 11 Mayıs'ta 'salgın' gündemi ile toplanıyor İLGİLİ HABERİBB, yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyorİBB, yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor
Son güncelleme: 20:55 05.05.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more