Sözcü Plus Giriş

1518 yılında Strazburg’da yaşanan salgında yaklaşık 4000 kişi haftalarca kendilerine engel olamadan hangisini yapmışlardır?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yer alan bazı soruların cevabı Google'da araştırılıyor: 1518 yılında Strazburg'da yaşanan salgında yaklaşık 4000 kişi haftalarca kendilerine engel olamadan hangisini yapmışlardır?

22:15 -
1518 yılında Strazburg’da yaşanan salgında yaklaşık 4000 kişi haftalarca kendilerine engel olamadan hangisini yapmışlardır?

Kim Milyoner Olmak İster programında yer alan soru ve cevabı şöyle: 1518 yılında Strazburg’da yaşanan salgında yaklaşık 4000 kişi haftalarca kendilerine engel olamadan hangisini yapmışlardır?

B. Dans etmek

KİM MİLYONER OLMAK İSTER'DE JOKER HAKLARI

1) Telefon Joker Hakkı: Yarışmacının başvuru yaptığı esnada ismini vermiş olduğu 3 arkadaşı içinden dilediği herhangi birini arayıp verilen 30 saniye içinde soru ile ilgili olarak fikir alabilmektedir.

2) Yarı yarıya Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda bilgisayar yanlış olan 2 seçeneği rastgele olacak şekilde çıkarır.

3)Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyircilere verilmiş olan el bilgisayarı ile sorunun cevap hakkında bir seçimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, grafik olarak yarışmacıya yansıtılır.

4) Çift Yanıt Joker Hakkı: Yarışmanın eski bölümlerinden farklı olarak yarışmacıya verilen bu joker hakkı sayesinde yarışmacı soruya 2 kez yanıt verme hakkına sahip olmaktadır. Bununla birlikte bu joker hakkını kullanan yarışmacılar çekilemez ve yine bu jokeri yalnızca 7. sorudan sonra kullanma hakkına sahiptirler. Aynı zamanda çift yanıtın kullanımı esnasında verilen ilk cevabın yanlış olması durumunda yanıt gri renk kullanılarak gösterilir.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more