Çılgın Sayısal Loto sorgulama: 17 Ağustos Sayısal Loto sonuçları belli oldu

53 milyon lirayı aşan ikramiyesi ise şans oyunu severlerin hayalini süsleyen Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam canlı yayın ile gerçekleştirildi. 21.30’da canlı yayın ile yapılan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu. İşte 17 Ağustos Çılgın Sayısal Loto çekiliş sorulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto sorgulama: 17 Ağustos Sayısal Loto sonuçları belli oldu

Çılgın Sayısal Loto sonuçları, bu akşam noter huzurunda çekildi. Geçen haftada 6 bilen çıkmadı ve büyük ikramiye yenden devir etti. Bu akşam yapılacak Çılgın Sayısal Loto çekilişinin 53 milyon TL'yi bulması bekleniyor. 17 Ağustos Çılgın Sayısal Loto çekilişi şanslı numaralar belli oldu..

MPİ SAYISAL LOTO SONUÇLARI BELLİ OLDU!

Pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri çekilen Çılgın Sayısal Loto saat 21:30’da canlı gerçekleşti. Sonuçlar millipiyangoonline.com sitesinden öğreniliyor. 17 Ağustos Çılgın Sayısal Loto şanslı numaralar: 25, 5, 55, 82, 44, 18, 49

MPİ 17 AĞUSTOS SAYISAL LOTO SORGULAMA

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto'nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto'nun oyun kuralları şöyle: Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto'nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6'dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.