Sözcü Plus Giriş

23 Ocak Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto’da dev ikramiye!

Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda devreden Süper Loto'da büyük ikramiye tutarı 9 milyon 466 bin lira olarak belirlendi. 6 şanslı rakamı bilerek dev ikramiyeyi almak isteyenler kuponlarını kontrol etmeye başladı. İşte 23 Ocak Süper Loto çekiliş sonuçları.

Güncellenme: 21:24, 23/01/2020
23 Ocak Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto’da dev ikramiye!

Milli Piyango İdaresi (MPİ), Süper Loto’da 640’ıncı hafta çekilişini bugün gerçekleştirdi. 3. kez devri gerçekleşen Süper Loto’da bu akşam kazanan çıkacak mı merak ediliyor. Milli Piyango İdaresi bu akşam yapılan Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye tutarını 9 milyon 466 bin lira olarak açıkladı. İşte 23 Ocak Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı.

23 OCAK SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto’nun 640 sayılı çekiliş sonuçları açıklandı. Süper Loto’da bu akşam yapılan çekilişin ardından büyük ikramiye tutarı, 9 milyon 466 bin lira olarak açıklandı.

GEÇEN HAFTA YAPILAN ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

SÜPER LOTO SONUÇLARI

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü'den öğrenilir.

Yayınlanma Tarihi:19:37,