27 Şubat Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto’da 3. devir!

Süper Loto'da çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından bu akşam yapılan çekilişte şanslı rakamlar sahibini arayacak. Geçtiğimiz hafta yapılan çekilişte 6 bilen çıkmamış ve ikinci devir ile büyük ikramiye tutarı olan 4 milyon 478 bin lira bir sonraki çekilişe devretmişti. Bu akşam yapılan çekilişin ardından da bilen çıkmadı ve 3. devir gerçekleşti. Haftaya devreden büyük ikramiye tutarı ise 7 milyon 107 bin lira olarak belirlendi. İşte 27 Şubat Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı.

27 Şubat Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto’da 3. devir!

Süper Loto’nun 645. hafta çekilişi bu akşam yapılacak. Büyük ikramiye hayali kuranlar Süper Loto biletlerini alarak sonuçların açıklanmasını beklemeye başladı. Geçtiğimiz hafta yapılan Süper Loto çekilişinde 6 şanslı rakamı bilen çıkmamış ve büyük ikramiye tutarı olan 4 milyon 478 bin lira bir sonraki haftaya devretmişti. Süper Loto’da bu akşam büyük ikramiye tutarının 7 milyon 107 bin lira olduğu açıklandı. İşte 27 Şubat Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfamız…

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI

Süper Loto’nun bu akşam yapılan çekilişinde büyük ikramiye tutarı 7 milyon 107 bin lira olarak açıklandı. Çekilişin ardından 6 bilen çıkmadı ve 3. devir gerçekleşti.


SÜPER LOTO’DA BÜYÜK İKRAMİYE ARTIYOR

Her hafta perşembe günü yapılan Süper Loto çekilişinde ikinci devir geçtiğimiz hafta gerçekleşmişti. Süper Loto’da 4 milyon 478 bin lira bu akşam yapılacak çekilişe devretmişti. Bu akşamki çekilişte de 6 şanslı rakamı bilen çıkmadı ve 3. devir gerçekleşti. Böylelikle büyük ikramiye tutarı olan 7 milyon 107 bin lira haftaya devretmiş oldu.

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...