29 Nisan Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte Sayısal Loto’da kazanan rakamlar…

Sayısal Loto'nun bu haftaki ilk çekilişinin sonuçları açıklandı. MPİ tarafından her çarşamba ve cumartesi günü düzenlenen Sayısal Loto'da bu akşam şanslı rakamlar belirlendi. Geçtiğimiz hafta yaklaşık 5 milyon TL büyük ikramiye dağıtan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ödül 1 milyon 49 bin lira olarak açıklandı. İşte 29 Nisan Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası.

29 Nisan Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte Sayısal Loto’da kazanan rakamlar…

Milli Piyango İdaresi’nin düzenlediği Sayısal Loto oyununun bu akşamki çekilişi saat 21.45’te yapılacak. Çekiliş için biletlerini hazırlayanlar sonuçları merakla beklemeye başladı. Geçtiğimiz hafta 1 kişi 5 milyon 244 bin liralık büyük ödülün sahibi olmuştu. Bu akşam ise Sayısal Loto büyük ikramiye tutarının yaklaşık 1,5 milyon TL seviyelerinde olması bekleniyor. İşte 29 Nisan 2020 Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Sayısal Loto’nun bu akşamki çekilişinde büyük ikramiye tutarı 1 milyon 49 bin lira olarak belirlendi.

7-12-20-21-41-46


SAYISAL LOTO OYUNU HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Sayısal Loto oyunu çekilişleri Çarşamba ve Cumartesi günlerinde yapılmaktadır.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir…

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...