3 katlı apartman karantinaya alındı

Sivas'ta corona virüsü tedbirleri kapsamında kent merkezinde 3 katlı bir apartman karantinaya alındı. Giriş ve çıkışa kapatılan apartmanda yaşayan vatandaşların ihtiyaçları Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından karşılanacak.

3 katlı apartman karantinaya alındı

Tuzlugöl Mahallesi 12’nci Sokak’ta bulunan 3 katlı apartmanda bazı ailelerinin corona testinin pozitif çıkması nedeniyle İl Hıfzıssıhha Kurulu apartmanın karantinaya alınmasına karar verdi. Bunun üzerine polis ekipleri apartmana gelerek vatandaşlara binanın karantinaya alındığını tebliğ etti.

ŞERİT ÇEKİLDİ

Apartmanın girişine şerit çekerek giriş ve çıkışa kapatıldı. Bu sırada apartmanda Corona testi pozitif çıkan bir kişi de polis ekipleri tarafından Numune Hastanesi Çok Amaçlı Geriatri Merkezi’ne götürüldü.

Karantina başlamadan 10 dakika önce binaya misafirliğe gelen 3 kişinin de çıkışına polis ekiplerince izin verilmedi. Bu kişilere de apartmanda karantina altında kalacakları bildirildi. Giriş ve çıkışa kapatılan apartmanda yaşayan vatandaşların ihtiyaçları Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından karşılanacak. DHA

6 kişide corona çıktı, yayla karantinaya alındı! İlginizi Çekebilir 6 kişide corona çıktı, yayla karantinaya alındı!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Corona Konya Polis Sivas
Loading...