30 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto’da dördüncü devir!

Süper Loto'nun bu haftaki çekiliş sonuçları açıklandı. Süper Loto'da geçtiğimiz haftalarda 6 bilen çıkmamış ve 3. devri ile büyük ödül 4 milyon 697 bir sonraki çekilişe devretmişti. Bu akşamki çekilişte de 6 bilen çıkmadı ve 6 milyon 901 bin TL'lik büyük ödül bir sonraki haftaya devretti. İşte 30 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası...

30 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto’da dördüncü devir!

Süper Loto’nun bu akşamki çekilişi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her perşembe akşamı çekilen ve en fazla kazandıran şans oyunlarından olan Süper Loto’da bu akşam 3. devir sonrası büyük ödül miktarı merak ediliyor. Geçtiğimiz haftalardan devreden 4 milyon 697 liralık ödülün bu akşam 6 milyon lira seviyelerinde olması bekleniyor. İşte 30 Nisan Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı…

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Süper Loto’nun bu akşam yapılan 654. hafta çekilişinde büyük ikramiye tutarı 6 milyon 901 bin lira olarak belirlendi. Süper Loto’da 6 şanslı rakamı bilen çıkmadı ve bir sonraki çekilişe devretti.

3-6-7-8-46-47


SÜPER LOTO’DA 4. DEVİR

Süper Loto’da büyük ödül 3. haftadır devrediyor. Bu akşam yapılan Süper Loto 654. hafta çekilişinde de 6 şanslı rakamı bilen çıkmadı ve 6 milyon 900 bin TL gelecek haftaya devretti.

SÜPER LOTO OYUNU HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü’den öğrenilir.

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...