Sözcü Plus Giriş

30 Ocak Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto’da dev ikramiye!

Süper Loto'nun 641. hafta çekiliş sonuçları açıklandı. Geçtiğimiz haftalarda şanslı rakamları bilen çıkmaması nedeniyle 4. devir gerçekleşmişti. Bu akşam yapılan Süper Loto çekilişinde büyük ikramiyenin 12 milyon 391 bin lira olduğu açıklandı. İşte 30 Ocak Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfamız.

19:10 -
30 Ocak Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto’da dev ikramiye!

Milli Piyango’nun en fazla oynanan şans oyunlarından olan Süper Loto’da büyük ikramiyenin verileceği şanslı rakamlar belirlendi. 4. devrini gerçekleştiren Süper Loto’da kazanan rakamlar açıklandı. Süper Loto’nun 641. hafta çekilişinde büyük ikramiye tutarının 12 milyon 391 bin lira olarak açıklandı. İşte 30 Ocak Süper Loto çekiliş sonuçları.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI

Milli Piyango tarafından bu akşam yapılan Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye tutarı 12 milyon 391 bin lira olarak belirlendi.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA SÜPER LOTO’DA ÇIKAN RAKAMLAR

SÜPER LOTO OYUNU HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü’den öğrenilir.

Son güncelleme: 21:44 30.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more