Sözcü Plus Giriş

Süper Loto şanslı numaralar belli oldu! 6 Eylül çekiliş sonuçları…

Süper Loto'nun dün akşam gerçekleştirilen çekiliş sonuçları belli oldu. Milli Piyango tarafından düzenlenen ve yenilenen sistemiyle 60 rakam arasından 6 doğru rakamı bilenler büyük ikramiyeyi kazanabiliyor. Süper Loto'da devirlerle birlikte büyük ikramiye tutarı 17 milyon 185 bin TL oldu. İşte 6 Eylül Süper Loto sonuçları...

21:38 -
Süper Loto şanslı numaralar belli oldu! 6 Eylül çekiliş sonuçları…

Haftada üç gün düzenlenen Süper Loto şans oyununda gecenin sonuçları az önce açıklandı. Minimum 2 doğru rakamı bilenlerin de ödül alabildiği Süper Loto’da bu akşam büyük ikramiye miktarı ise 17 milyon 185 bin 643 TL olarak açıklandı. İşte Süper Loto’da haftanın kazanan rakamları…

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Süper Loto’nun 16. çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Süper Loto’da haftanın şanslı sayıları;  12-16-28-31-37-43 olarak belirlendi.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango’nun yenilenen sisteminde Süper Loto’da da bazı değişikliler yer alıyor. Süper Loto’da 1 ila 60 rakam arasından belirlenen 6 sayının seçilmesiyle oynanan bir şans oyunudur. Seçilen her 6 sayı bir kolon oluştururken, 6 rakamı doğru tahmin edenler büyük ödülü kazanıyor.

Yeni sistemde mobil ve internet üzerinden kolayca oynanabilen Süper Loto’da dileyenler 6 rakamı otomatik ve rastgele seçebiliyor. Aynı zamanda bir kolonda 6 rakamdan daha fazlasını oynamak isteyenler sistem oyununu da seçebiliyor.

SÜPER LOTO KURALLARI

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL.

ÇEKİLİŞLER ARTIK CANLI İZLENECEK

Milli Piyango'nun getirdiği bir diğer yenilik ise son teknoloji kullanılarak noter eşliğinde yapılacak olan çekilişler, canlı olarak hem millipiyangoonline.com hem de YouTube kanalı Milli Piyano TV'de yayınlanacak.

Son güncelleme: 10:18 07.09.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more