AKP’li Bostancı’dan, AKP’li Çamlı’ya ders gibi yanıt: Türkan Şoray’ın sözlerinde ince bir duyarlılık gördüm

AKP’li Hamdi Çamlı, SÖZCÜ HaftaSonu’nda yayınlanan Şoray röportajını eleştirdi. Ona yanıt veren AKP’li Naci Bostancı, “İnsanların derdi beni mutsuz ediyor” diyen ünlü sanatçıyı başlıktaki gibi övdü.

AKP’li Bostancı’dan, AKP’li Çamlı’ya ders gibi yanıt: Türkan Şoray’ın sözlerinde ince bir duyarlılık gördüm

SÖZCÜ HaftaSonu Gazetesi'nde yayınlanan Yüksel Şengül imzalı Türkan Şoray röportajı, büyük beğeni topladı. AKP'liler arasında ise tartışma yarattı. “Yeliz” takma adıyla sosyal medyada paylaşımlar yapan AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Şoray'a, “Çamuriyetçi, Amerikancı, İsrailci, emperyalist işbirlikçisi, tantanacı medya sahnesinin son artisti” dedi.

AKP Grup Başkanı Naci Bostancı

‘DUYARLILIĞINI GÖRDÜM'

Çamlı'ya her kesimden ve kendi partisinden tepki geldi. AKP Grup Başkanı Naci Bostancı, “Türkan Şoray röportajını okudum. Ülkesine ve halkına derin sevgi ile bağlı bir büyük sanatçının ince duyarlılığını gördüm. Halkımız onu insanlığı ve muhteşem oyunculuğu ile gönlüne yerleştirdi” dedi.

AKP İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı

Ünlü sanatçı Türkan Şoray röportajında, Türkiye'nin en büyük sorununun işsizlik olduğunu belirterek “Maalesef okumuş, üniversite bitirmiş veya okuyamamış, ülkemizin geleceği olan gençlerimiz iş arıyor. Gençlerin, özellikle geçim derdinde olan insanların derdi beni çok mutsuz ediyor” demişti.

BU AÇIKLAMALARI GÜNDEM OLMUŞTU
Ünlü sanatçı Türkan Şoray, Yüksel Şengül imzalı röportajda Türkiye'nin en büyük sorununun işsizlik olduğunu vurgulamıştı.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...