Sözcü Plus Giriş

AKP’li eski başkan corona virüsünü yendi!

Eski Adana AKP İl Başkanı Fikret Yeni, corona virüsü yendiğini açıklayarak, devletin aldığı tedbirlere uyulması gerektiğini söyledi.

23:30 -
AKP’li eski başkan corona virüsünü yendi!

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsüne geçen hafta eski AKP Adana İl Başkanı Fikret Yeni de (51) yakalandı. Hastanede 1 hafta tedavi gören Yeni, virüsü atlatıp taburcu oldu.

Sosyal medya hesabından konuyla alakalı açıklama yayınlayan Yeni, devletin aldığı tedbirlere herkesin uyması gerektiğini belirtti.

“TEDAVİME EVİMDE DEVAM EDİYORUM”

Şuanda evinde tedavisine devam edildiğini açıklayan Fikret Yeni, şu ifadeleri kaydetti:

* Tüm insanlığın mücadele ettiği Kovid-19 salgını artık hepimiz için bir realite. Hiçbirimiz bu hastalık bize bulaşmaz noktasında bir düşünceye sahip olmamalı, azami derecede dikkatli olmalıyız.

* Devletimizin, sağlık kurumlarımızın açıkladığı tedbirlere uymalı ve evde kalmalıyız. Şahsıma da geçtiğimiz hafta içerisinde Covid-19 teşhisi konuldu.

* Başarılı bir tedavi süreci sonunda taburcu edildim ve tedavime izole edilmiş şekilde artık evimde devam ediyorum.

“MUTLAKA EVDE KALMALIYIZ”

* Hastalığı tecrübe etmiş birisi olarak uyarılara riayet etmenin öneminin altını çizmek istiyorum. En iyi tedbirin kendimizi izole etmek, sosyal mesafeyi korumak olduğunu unutmadan hareket etmeliyiz.

* Mecbur kalmadıkça sokağa çıkmamalı, sevdiklerimiz ve kendimiz için mutlaka evde kalmalıyız. Bu süreci ülke olarak birlik ve beraberlikle en başarılı şekilde aşacağımıza eminim.

* Unutmayalım; hiçbir virüs alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir. Ve hiç bir sosyal aktivite sevdiklerimizden, ailemizden, yaşlılarımızdan, büyüklerimizden ve milletimizden daha fazla ehemmiyete sahip olamaz.(İHA)

İLGİLİ HABERCumhurbaşkanı Erdoğan, Bilim Kurulu üyeleriyle corona virüsünü görüştü!Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bilim Kurulu üyeleriyle corona virüsünü görüştü! İLGİLİ HABERErdoğan'dan corona açıklaması!Erdoğan'dan corona açıklaması!
Son güncelleme: 23:32 25.03.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more