Sözcü Plus Giriş

Aksaray’da 4.4 büyüklüğünde deprem!

AFAD, Aksaray'da saat 04.01'de 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre deprem yerin 2.67 kilometre derininde gerçekleşti. Son depremler hakkındaki tüm bilgiler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından paylaşılmaya devam ediyor.

Güncellenme: 08:21, 24/09/2020

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, saat 04.01’de Aksaray’da Richter ölçeğine göre 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 2.67 kilometre derinliğinde gerçekleşen depremin merkez üssü kent merkezi olarak belirlendi. Depremin hasara yol açıp açmadığı henüz belirlenemedi.

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü (KRDAE) ise 4.4 büyüklüğündeki depremin derinliğini 5 kilometre olarak duyurdu. (DHA)

SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve büyüklüğünü anlık olarak takip etmek mümkün. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi (BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

 

İlginizi ÇekebilirSon depremler listesi! AFAD ve Kandilli Rasathanesi deprem verileri…Son depremler listesi! AFAD ve Kandilli Rasathanesi deprem verileri…
Yayınlanma Tarihi:04:26,