Akşener, MHP’li eski başkana rozet taktı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Balıkesir'in Gömeç ve Ayvalık ilçelerini ziyaret etti. MHP'nin eski İlçe Başkanı Halil Uncu'ya da İYİ Parti rozeti takan Akşener, partisinin Türkiye genelinde hızla büyüdüğünü söyledi.

Akşener, MHP’li eski başkana rozet taktı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener seçim döneminde Balıkesir'in girmediği ilçelerine ziyaretlerini sürdürüyor. Yaptığı ziyaretlerin son etabı olarak Akşener, Burhaniye’den Gömeç'e geldi.

İlk olarak Gömeç Belediyesini ziyaret eden Akşener, burada Millet İttifakı'nın CHP'li Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam ile bir süre sohbet etti. Ziyarette, Belediye Başkanı Himam, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'e Gömeç'in simgelerinden biri olan Atatürk Kayalıkları fotoğrafı ile Gömeç'e özel sirke ve zeytinyağı seti armağan etti.

ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Gömeç'te belediye ziyaretinin ardından cadde üzerindeki esnafları ziyaret eden Akşener, gezilerinin devam ettiğini anlattı. Esnafın sorunlarını dinleyen Akşener, daha sonra partisinin ilçe teşkilatına uğrayarak İlçe Başkanı Şener Şen ve ilçe yöneticileriyle bir süre sohbet etti.

Gömeç'in ardından Ayvalık'a geçen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i partisinin Ayvalık İlçe Başkanı Gülten Sütçüoğlu ile Millet İttifakı'nın CHP'li İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı ve her iki partinin yöneticileri karşıladı.

YAŞANANLAR ÜZÜCÜ

Ayvalık'ta esnaf ziyaretlerini sürdüren Meral Akşener, gittiği her yerde esnafın ekonomik açıdan büyük zorluklarla mücadele etmek zorunda kaldığına ilişkin şikâyetler aldığını kaydederek, ekonominin bel kemiği olarak nitelediği esnafın yaşadığı zorlukların üzücü olduğunu söyledi.

MHP’Lİ ESKİ BAŞKANA ROZET TAKTI

MHP’nin eski İlçe Başkanı Halil Uncu’ya da İYİ Parti rozeti takan Akşener, partisinin Türkiye genelinde hızla büyüdüğünü savundu. Partisinin ilçe teşkilatının ardından Ayvalık Belediyesine geçen Meral Akşener, Demokrat Partili Başkan Mesut Ergin'i de ziyaret etti.

Mesut Ergin’in Ayvalık ile ilgili armağanlarını kabul eden Meral Akşener, Başkan Ergin’e çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaretin ardından, partisinin ilçe başkanlığının verdiği akşam yemeğine katılan Akşener daha sonra Ayvalık'tan ayrıldı. İHA

Akşener'den Erdoğan'a şehit tepkisi! İlginizi Çekebilir Akşener'den Erdoğan'a şehit tepkisi! Akşener'den Erdoğan'a kutuplaştırma eleştirisi İlginizi Çekebilir Akşener'den Erdoğan'a kutuplaştırma eleştirisi

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...