Esra Albayrak’a hakaret paylaşımına gözaltı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın eşi Esra Albayrak’a yönelik sosyal medya hesabından hakaret içerikli paylaşım yaptığı belirlenen E.B, gözaltına alındı.

Esra Albayrak’a hakaret paylaşımına gözaltı!

Mersin Cumhuriyet Başsavcılığınca, sosyal medyada Bakan Berat Albayrak ile eşi Esra Albayrak’ı hedef alan hakaret içerikli yorumun ardından, şüpheli E.B. hakkında soruşturma başlatıldı. Gözaltına alınan E.B'nin yapılacak işlemlerinin ardından mahkemeye çıkarılacağı öğrenildi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile eşi Esra Albayrak’ın dördüncü kez çocuk sahibi oldu. Bakan Albayrak, mutluluğunu kişisel Twitter hesabından duyururken, bir kullanıcı Albayrak’ın bu mesajının altına hakaret içeren bir paylaşımda bulundu. Her kesimden tepki çeken paylaşımı yaptığı belirlenen E.B. Mersin Siber Suçlarla Mücadele Daire Ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Sorgusu devam ettiği öğrenilen E.B.’nin söz konusu hakaret içerikli paylaşımı ile ilgili mahkemeye çıkartılacak.

Bakan Albayrak'ın eşine yapılan çirkin saldırıya siyasetçilerden ortak tepki İlginizi Çekebilir Bakan Albayrak'ın eşine yapılan çirkin saldırıya siyasetçilerden ortak tepki

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...