Sözcü Plus Giriş

Albayrak’ın eşine yapılan çirkin saldırıyla ilgili yeni gelişme… Soylu açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi Esra Albayrak'ı hedef alan çirkin paylaşımlar sonrası açıklama yaptı.

Sozcu.com.tr
08:47 -
Albayrak’ın eşine yapılan çirkin saldırıyla ilgili yeni gelişme… Soylu açıkladı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın dördüncü kez baba olduğunu sosyal medyadan açıklaması sonrası eşi Esra Albayrak’ı hedef alan çirkin paylaşımlar büyük tepki gördü.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, bu kişilerin hukuk önünde hesap vereceğini söylemesinden sonra bir açıklama da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan geldi.

Bakan Soylu, “Aile, anne, eş, çocuk duygusundan yoksun şeytanlaşmışlar sabaha kadar savcı ve polislerimiz marifetiyle gözaltına alındı… Sosyal medya hesaplarının bir bölümünün yurt dışından ve Fetöcü olması yine tespitimiz. Söz; çocuklara böyle kirli bir dünya bırakmayacağız…” dedi.

İLGİLİ HABEREsra Albayrak'a hakaret paylaşımına gözaltı!Esra Albayrak'a hakaret paylaşımına gözaltı! İLGİLİ HABERBakan Albayrak'ın eşine yapılan çirkin saldırıya siyasetçilerden ortak tepkiBakan Albayrak'ın eşine yapılan çirkin saldırıya siyasetçilerden ortak tepki
Son güncelleme: 09:08 01.07.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more