Altun’dan Erdoğan’ın açıklayacağı ‘müjde’ hakkında paylaşım

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulacak müjdeyle ilgili bir açıklama yaptı.

Altun’dan Erdoğan’ın açıklayacağı ‘müjde’ hakkında paylaşım

Sosyal medya, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın cuma günü açıklayacağını söylediği  ‘müjde’yle çalkalanıyor.

Peş peşe tahminlerde binlerce kullanıcıdan kimileri Türkiye’nin Karadeniz ya da Akdeniz’de gaz veya petrol bulduğunu yazarken, kimileri altın madeni keşfettiğini paylaştı.

Tahminler ekonomi paralelinde ilerlerken, Ankara kulislerinde dolaşan iddia ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın cuma günü KKTC Başbakanı Ersin Tatar'la bir araya gelmesinin ardından müjdeyi kamuoyu ile paylaşacağı yönünde.

Bu ve benzer yöndeki spekülasyonlara sosyal medya hesabı Twitter’dan yanıt veren Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Sayın Cumhurbaşkanımızın Cuma günü vereceğini söylediği müjdeye ilişkin birtakım spekülasyonların yapıldığını görüyoruz. Lütfen bu spekülasyonlara kulak asmayın. Hep birlikte, heyecan içinde sayın Cumhurbaşkanımızın yarın yapacağı konuşmayı bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan önemli açıklamalar İlginizi Çekebilir Cumhurbaşkanı Erdoğan önemli açıklamalar 'Müjde' Karadeniz gazı mı? Karadeniz'de enerji potansiyeli nasıl? İlginizi Çekebilir 'Müjde' Karadeniz gazı mı? Karadeniz'de enerji potansiyeli nasıl?

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Altın Ankara Corona Cuma Cumhurbaşkanı Ekonomi Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya TAyyip Erdoğan Türkiye Twitter
Loading...