Ankara’da LGS ve YKS’ye gireceklere ulaşım ücretsiz

Ankara Büyükşehir Belediyesi, lise ve üniversite sınavına girecek öğrencilere ulaşımı ücretsiz yaptıklarını duyurdu. EGO Genel Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanmak isteyen öğrencilerin, sınav giriş belgelerini göstermeleri yeterli olacak.

Ankara’da LGS ve YKS’ye gireceklere ulaşım ücretsiz

Ankara’da 20 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilecek Liselere Geçiş Sınavı (LGS) ile Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) yapılacağı 27-28 Haziran tarihlerinde öğrenciler, veliler ve sınav görevlilerine toplu taşıma araçları ücretsiz olacak.

Öğrenciler sınav giriş belgelerini göstererek EGO otobüsleri, ANKARAY ve metroyu ücretsiz kullanabilecek.

250 BİN MASKE DAĞITILACAK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, LGS sınavının yapılacağı 20 Haziran Cumartesi günü öğrencilere, velilere ve sınav görevlilerine ücretsiz maske dağıtacağını da paylaştı.

Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı ekipleri, 20 araç ve 40 personelle otobüs duraklarında 150 bin, ANKARAY ve metro İstasyonlarında ise sınav öncesi 100 bin maske dağıtımı için hazır olacak.

Son dakika... LGS ve YKS günleri için açıklama! Sokağa çıkma yasağı olacak mı? İlginizi Çekebilir Son dakika... LGS ve YKS günleri için açıklama! Sokağa çıkma yasağı olacak mı?

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...