Sözcü Plus Giriş

Antalya Valisi’nden vatandaşa tepki çeken sözler: Kimliksiz yumurta kafa

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Valiliği resmi twitter hesabından da yaptığı bir paylaşıma yorum yapan vatandaşa, “Seni kimliksiz yumurta kafa” dedi.

İsmail AKIN / Antalya
Güncellenme: 22:18, 22/04/2020
Antalya Valisi’nden vatandaşa tepki çeken sözler: Kimliksiz yumurta kafa

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Valiliği ve kendi resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından verilen “Eşi Vefat Etmiş Kadınlara Yönelik Yetim Aile Programı” yardımının 550 TL’den, 650 TL’ye çıkarıldığını duyurdu.

Karaloğlu, paylaşımında vatandaşlar adına Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a teşekkür ettiğini iletti.

VATANDAŞ “BU RAKAMLAR KARIN DOYURMAK İÇİN DEĞİL” DİYE YAZDI

Valinin paylaşımının altına yorumu yapan bir vatandaş ise, “Beğendik Twitti, maşallah çok yapmışlar. Bu rakamlar karın doyurmak için değil, vatandaşın çenesini kapatmak içindir. Yazık, şu mazlum, koyun gibi milletin duasını almayı bilmiyorsunuz. Ama mahşer günü var, mahşer” diye yazdı.

VALİ CEVAP VERDİ: SENİ KİMLİKSİZ YUMURTA KAFA!

Vatandaşın yorumuna tepki gösteren Karaloğlu ise twitterden vatandaşa, “Seni kimliksiz yumurta kafa” dedi.

İlginizi ÇekebilirAile Bakanlığı bürokratı, 'açız' diyen anneye 'geber' dediAile Bakanlığı bürokratı, 'açız' diyen anneye 'geber' dedi
Yayınlanma Tarihi:22:17,