Bakan Koca: Bir hafta sonrasının vaka tablosu bugünden hazırlanıyor!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından virüsün bugün yakaladığı fırsatların tabloya ortalama bir hafta sonra yansıdığını belirtti. Bakan Koca, "Bir hafta sonrasının vaka tablosu bugünden hazırlanıyor" yazılı fotoğraflar da paylaştı. Koca, yaptığı son paylaşımda ise "Çılgın kalabalık, kuru kalabalık, başı kalabalık. Her türlü kalabalıktan uzak duralım" dedi.

Bakan Koca: Bir hafta sonrasının vaka tablosu bugünden hazırlanıyor!

Sağlık Bakanı Koca, vatandaşları corona virüsü konusunda uyardı. Sosyal medya hesabından “Bir hafta sonrasının vaka tablosu bugünden hazırlanıyor” yazılı fotoğraflar paylaşan Koca, “Yeni vaka sayılarını bugün uyguladığımız tedbirlerle düşürelim” dedi.

Bakan Koca, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

* Virüsün bugün yakaladığı fırsatlar, tabloya ortalama 1 hafta sonra yansıyor.

* Kaçınılmaz görünen birçok durum, tedbirlerden taviz vermemize yol açıyor; bunları azaltmaya çalışalım.

* Aksi mümkünken asla risk almayalım. Yeni vaka sayılarını bugün uyguladığımız tedbirlerle düşürelim.

“HER TÜRLÜ KALABALIKTAN UZAK DURALIM”

Bakan Koca, sosyal medya hesabından yaptığı “Çılgın kalabalık, kuru kalabalık, başı kalabalık. Her türlü kalabalıktan uzak duralım” paylaşımıyla vatandaşlara uyarıda bulundu.

Bakan Koca, coronadan kaynaklı can kaybı ve vaka sayısını açıkladı! İşte 12 Temmuz tablosu... İlginizi Çekebilir Bakan Koca, coronadan kaynaklı can kaybı ve vaka sayısını açıkladı! İşte 12 Temmuz tablosu...
Ankara Corona Gaziantep istanbul Konya Sağlık Sağlık Bakanı Şanlıurfa sosyal medya Türkiye