Sözcü Plus Giriş

Bakan Koca’dan 65 yaş açıklaması!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "65 yaş üstü büyükler, sağ olsunlar, biraz sıkılsalar da tedbirlere uyuyor. Şimdi izne bağlı olarak seyahat hakları var: Memlekete dönüş başladı. Rica ediyorum: Son derece dikkatli olmalı. Otobüse binerken, inerken kalabalığa karışmamalı. Evde geçen onca günün ne kıymeti kalır?" dedi.

Güncellenme: 19:15, 07/06/2020
Bakan Koca’dan 65 yaş açıklaması!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. 65 yaş ve üstü vatandaşlarla ilgili sokağa çıkma yasağı kararına değinen Koca, şu ifadeleri kullandı;

“SON DERECE DİKKATLİ OLMALI”

*65 yaş üstü büyükler, sağ olsunlar, biraz sıkılsalar da tedbirlere uyuyor. Şimdi izne bağlı olarak seyahat hakları var: Memlekete dönüş başladı.

*Rica ediyorum: Son derece dikkatli olmalı. Otobüse binerken, inerken kalabalığa karışmamalı. Evde geçen onca günün ne kıymeti kalır?

İlginizi ÇekebilirCorona şenliği... Akılalmaz görüntüye Bakan Koca'dan uyarıCorona şenliği... Akılalmaz görüntüye Bakan Koca'dan uyarıİlginizi ÇekebilirFahrettin Koca'dan kritik uyarı: Virüs taşıyabileceği için risklidir!Fahrettin Koca'dan kritik uyarı: Virüs taşıyabileceği için risklidir!

 

Yayınlanma Tarihi:19:13,