Bayram mesajları: Kısa, öz, anlamlı ve resimli bayram mesajları (İyi bayramlar)

Müslüman alemi, yarın başlayacak bayramın heyecanını ve sevincini yaşıyor. Yarın camilerde cemaatle bayram namazı kılınacak ve günler öncesinde alınan kurbanlıklar Allah rızası için kesilecek. Bu anlam dolu günde büyüklerimizi unutmak olmaz. İşte sizin için özel insanların bayramını en içten şekilde kutlayabileceğiniz anlamlı ve resimli bayram mesajları…

Bayram mesajları: Kısa, öz, anlamlı ve resimli bayram mesajları (İyi bayramlar)

Bir bayrama da erişmenin mutluluğunu yaşayan İslam alemi bayram mesajlarıyla birbirlerini tebrik etmek istiyor. Bayram arefesini yaşadığımız bu günde, bayram arefesi mesajları ve bayram mesajları büyük ilgi görüyor. İşte anlamlı bayram arefesi mesajları ve 2020 Kurban Bayramı mesajları…

KURBAN BAYRAMI MESAJLARI 2020

İslam coğrafyasına gelecek huzurun mimari olması adına dua ettiğimiz mübarek kurban bayramımızı heyecan ve muhabbetle kutluyorum.

Kurban Bayramı vesilesiyle tüm samimi dualarınızın rabbimize ulaşmasını diliyor, hayırlı bayramlar temenni ediyorum

Bayramımızı heyecan ve sevgiyle karşılıyor, bu duyguyu beraber yaşamak için sizlerinde kurban bayramını kalbi hassasiyetlerimle kutluyorum.

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar…

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban bayramınız hayırlara vesile olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

En güzel bayramların en güzel anlıları sadece bugün değil her gün size güzel bir anı olsun! Kurban bayramınız mübarek olsun.

Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız kutlu olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...