Belediye personelinde corona tespit edildi! Ankara’da katıldığı düğünde kapmış

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçe Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, belediyede bulunan 1 personelde korona virüs tespit edilmesinin ardından temas kuran diğer 7 çalışanın da evlerinde karantinaya alındığını kaydetti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Türkyılmaz, "Muhasebe biriminde çalışan personelimizin virüsü Ankara'da katıldığı bir düğünde kaptığını belirledik" dedi.

Belediye personelinde corona tespit edildi! Ankara’da katıldığı düğünde kapmış

Yahşihan Belediyesi muhasebe biriminde görevli bir çalışan, Ankara’da katıldığı düğün sonrasında yaptırdığı corona virüsü testi sonucu pozitif çıktı. Durum üzerine hemen harekete geçen Yahşihan Belediyesi, bulaş riskine karşı personelin yanı sıra temas kurduğu belirlenen 7 çalışanı da belirleyerek evlerinde karantinaya aldı.

“ANKARA’DA KATILDIĞI BİR DÜĞÜNDE KAPTIĞINI BELİRLEDİK”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, şu ifadeleri kullandı:

* Belediyemiz muhasebe biriminde çalışan bir personelimizde korona virüs bulgularına rastlanmıştır. Korona virüs tedbirleri kapsamında her alanda birçok önlem alan belediyemiz, yine bütün önlemleri alarak gerekli duyarlılığı göstermiştir.

* Muhasebe biriminde çalışan personelimizin virüsü Ankara’da katıldığı bir düğünde kaptığını belirledik.

* Olası bir korona virüs bulaşma riskini önlemek amacı ile kendisi ile temas kuran 7 personelimiz evlerinde karantinaya alındı.

* Yahşihan Belediyesi olarak tüm personelimize gerekli önlemlerin alınması konusunda açıklamalar yaparak sosyal ve fiziki mesafeye dikkat etmesi ve maskesiz çalışılmaması gerektiğinin bilgisini veriyoruz.

* Korona virüs bulgusuna rastlanıp tedaviye alınan personelimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yahşihan Belediyesi olarak kendisini yakinen takip ediyoruz. İHA

Corona virüsü vakası çıktı, 1000 işçiye antikor testi yapıldı İlginizi Çekebilir Corona virüsü vakası çıktı, 1000 işçiye antikor testi yapıldı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Ankara Bolu Corona düğün Kırıkkale korona Sanayi Tekstil
Loading...