Sözcü Plus Giriş

Berberler açıldı mı? İşte berberler ve kuaförlerin açılış tarihi…

Corona virüsü salgını tedbirleri kapsamında berber, kuaför ve güzellik merkezlerinin geçici olarak kapatılmasının üzerinden haftalar geçmesinin ardından ne zaman açılacak sorusu yanıt buldu. Bakanlar kurulu ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, berber ve kuaförler ne zaman açılacağı hakkında tarih verdi. İşte detaylar...

09:15 -
Berberler açıldı mı? İşte berberler ve kuaförlerin açılış tarihi…

Haftalardır saçını kestiremeyen vatandaşlar kuaförler ve berberler ne zaman açılacak merak ediyordu. Hem vatandaşlar hem de iş yeri sahipleri tarafından beklenen açıklama yapıldı. Peki berberler ve kuaförler ne zaman açılacak?

BERBER VE KUAFÖRLER NE ZAMAN AÇILACAK?

Corona virüsü salgınında atılacak adımları kabine toplantısı sonrasında basın mensupları ve vatandaşlarla paylaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan “Berber, kuaför, güzellik salonu gibi işletmeler 11 Mayıs’ta faaliyete geçebilecek. Alışveriş merkezleri 11 Mayıs’tan itibaren hizmet vermeye başlayabilecek” dedi.

ÜNLÜ ERKEK BERBERE TÜYOLAR VERDİ

Haftalardır saçına berber makası değmeyen erkekler dertli, İstanbul’un ünlü erkek berberlerinden Şükrü Dudu, evde saç kesimiyle ilgili tüyolar verdi. Dudu, canlı yayında uygulamalı olarak anlattı.

Son güncelleme: 12:55 05.05.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more