Bilim Kurulu Üyesi, dünyaca ünlü yıldız üzerinden uyardı

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, kendisi ve ailesinin corona virüsüne yakalandığını duyuran ABD'li oyuncu Dwayne Johnson üzerinden örnek vererek uyarılarda bulundu. 

Bilim Kurulu Üyesi, dünyaca ünlü yıldız üzerinden uyardı

Prof. Dr. Ateş Kara, her an maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı.

Ateş Kara, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Aktör Dwayne Johnson, Mart’tan itibaren tüm karantina kurallarına uyduğunu, çarşamba açıklamıştı. Ancak hafta sonunu önlem almadan, evlerinde görüştükleri, aile dostlarından kendisine ve tüm ailesine virüsün bulaştığını açıkladı. Lütfen, her an maske, her an mesafe” ifadelerini kullandı.

“YAŞADIĞIM EN ZOR ŞEYLERDEN BİRİ”

Hollywood’un iki yıldır en çok kazanan oyuncusu olan Dwayne Johnson, kendisi ve ailesinin corona virüsüne yakalandığını belirterek yaşadığı zor günleri anlatmıştı.

48 yaşındaki aktör, hastalık süreciyle ilgili, “Sizinle son üç haftadır yaşadığım şeyleri paylaşmak istedim. Karım Lauren, ben ve iki kızımız coronaya yakalandık. Şunu söyleyebilirim ki, bu yaşadığım en zor şeylerden biriydi. Geçmişte pek çok şey atlattım ama corona bunların hepsinden daha farklıydı” demişti.

Kritik açıklama: Yüzde 100'e yakın artış var İlginizi Çekebilir Kritik açıklama: Yüzde 100'e yakın artış var Tükeniyorlar... Ya istifa ya emeklilik İlginizi Çekebilir Tükeniyorlar... Ya istifa ya emeklilik
ABD aile Bilim Çarşamba Corona doktor Dwayne Johnson emeklilik Hollywood istifa Manisa Maske Normalleşme oyuncu Sağlık Sağlık Bakanlığı Türkiye Twitter