Bin TL’lik yardıma başvurduğu söylenen Samsun’daki Ferrari sahibi konuştu!

Dün hakkında, "Ferrari sahibi şahıs, devletin verdiği bin TL'lik yardıma başvurdu" başlıklı haberler yer alan iş insanı Yunus Emre Çelik suskunluğunu bozdu: ''O kişi ben değilim. Benzerlikten dolayı mağdur oldum." 

Bin TL’lik yardıma başvurduğu söylenen Samsun’daki Ferrari sahibi konuştu!

Samsun’da bir Ferrari sahibi, hükümetin corona virüsü dolayısıyla açıkladığı ‘Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi’nden bin TL alabilmek için İlkadım Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na başvurdu.

Olayın haber olmasının ardından gözler Samsun’daki Ferrari sahiplerine çevrildi. Samsun’daki Ferrari sahiplerinden birisi olan Citymall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik, o kişinin kendisi olmadığını, benzerlikten dolayı mağdur olduğunu açıkladı.

Olaydan sonra telefonlarının susmadığını söyleyen Çelik, söz konusu yardıma başvuran kişinin aracı ile kendi aracının farklı modellerde olduğunu kaydetti.

”TELEFONLARA CEVAP VERMEKTEN YORULDUM”

Çelik, ”Telefonlara cevap vermekten yoruldum. O kişi ben değilim. Benzerlikten dolayı mağdur oldum. Bizim böyle bir talebimiz olmadı. Bu olayın Samsun’da yaşanmasından büyük üzüntü duydum. Şehrimizin isminin böyle konularla gündeme gelmesi doğru değil” diye konuştu.

”ONA YARDIM ETMEYE HAZIRIZ”

Yunus Emre Çelik açıklamasını şöyle tamamladı: ”Dünyanın bin bir türlü hali var. Belki de bu vatandaşımız gerçekten ihtiyaç sahibidir. Eğer yanlış anlaşılmazsa, bu kişi gerçekten ihtiyaç sahibi ise biz de kurum olarak kendisine yardım etmeye hazırız.” (İHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Corona Ferrari Haber haberler Samsun söz Yunus
Loading...