Sözcü Plus Giriş

Bir corona iptali de Diyanet İşleri’nden geldi

Diyanet İşleri Başkanlığı, yarın Beştepe'de gerçekleştirilecek 6. Uluslararası İyilik Ödülleri törenini ve 2-5 Nisan tarihleri anasında gerçekleştirilecek 10. Avrasya İslam Şurası’nı corona virüs önlemleri kapsamında ileri bir tarihe erteledi.

10:35 -
Bir corona iptali de Diyanet İşleri’nden geldi

Diyanet İşleri Başkanlığı, corona virüsü önlemleri dolayısıyla uluslararası toplantıları ileri bir tarihe erteledi. Bu kapsamda Beştepe’de gerçekleştirilecek 6. Uluslararası İyilik Ödülleri töreni ve 2-5 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek 10. Avrasya İslam Şurası ileri bir tarihe ertelendi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Uluslararası İyilik Ödülleri töreninde İngiltere’nin Cambridge kentinde inşa edilen Avrupa’nın ilk çevre dostu Cambridge Camii’nin yapımına öncülük eden Yusuf İslam, Arapça dersler veren ve uyuşturucuya karşı mücadele yürüten ABD’li Siraj Wahhaj’ın da aralarında bulunduğu 7 isme ödül verileceğini duyurmuştu.

Dışişleri Bakanlığı da geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bakanların ev sahipliğinde 27-29 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenecek Antalya Diplomasi Forumu’nu dünyada giderek yaygınlaşan Corona virüsü endişesi nedeniyle ileri bir tarihe ertelediğini duyurmuştu. (İHA)

İLGİLİ HABERDışişleri duyurdu: Corona virüsü nedeniyle ertelendiDışişleri duyurdu: Corona virüsü nedeniyle ertelendi
Son güncelleme: 11:01 11.03.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more