Boşanmak isteyen karısını tornavidayla 11 yerinden yaraladı!

Mersin'de kendisinden boşanmak isteyen karısını 11 yerinden tornavidayla yaralayan cani koca, kaçtıktan sonra sosyal medya hesabından "Seni kurşuna dizeceğim" paylaşımı yaptı.

Boşanmak isteyen karısını tornavidayla 11 yerinden yaraladı!

Dün gece Toroslar ilçesi Alsancak Mahallesi’nde meydana gelen olay şöyle gelişti:

Poliste ‘hırsızlık’, ‘yaralama’, ‘tehdit’, ‘cinayete teşebbüs’, ‘aile içi şiddet’ ve ‘gasp’ suçlarından kaydı bulunan Hakan G., boşanmak istediğini söyleyen eşi Emel G.’ye tornavidayla saldırdı. Vücudunun 11 yerinden darbe alan ve ağır yaralanan Emel G., Mersin Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Hakan G., ise kaçtı.

”SENİ KURŞUNA DİZECEĞİM”

Polisin her yerde aradığı Hakan G., hastanede ölüm kalım savaşı veren eşini, saat 06.30 sıralarında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ölümle tehdit etti.

Cani koca, paylaşımında şunları yazdı: “Layığını buldun Emel. Torbacıların sermayesi yaptın kendini. 5 senedir aldım seni, hevesli olduğun bu pis şeylerden seni uzak tutmak için ne mücadeleler verdim. Aslan gibi seni aldım karım yaptım. Nikâhını yaptım, çocuğuna da sana da sahip çıktım. Sahilde yılların esnafıydım. Beni rezil ettin. Beni sahile giremez ettin. Çöplerden hurda toplayıp, rızkını getiriyordum. Senin mutluluğun için. Şimdilik elimin altında tornavida vardı, onunla yedin 3-5 tane. Ama seni kurşuna dizeceğim.” (DHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...