Sözcü Plus Giriş

Bütün uyarılara rağmen toplanıp asker uğurladılar!

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen asker uğurlama törenlerinde corona virüsü salgını riskinin artabileceği uyarısına rağmen İstanbul'da bir grup genç, konvoy halinde trafiğe çıktı. Tünel ve caddelerde uğurlama yapan grup, o anları sosyal medyadan paylaştı.

09:49 -

İstanbul'un çeşitli noktalarında bir grup genç, arkadaşlarını askere uğurlamak için dün ve önceki gün akşam saatlerinde sokak aralarında toplandı.

Corona virüsü tedbirlerine aldırış etmeyen gençler, yüksek sesli müziklerle kendi aralarında eğlenmeye başladı. Uzmanların ve yetkililerin ‘Sokağa çıkmayın’ çağrısına rağmen toplanan gençler asker uğurladı.

Bununla da yetinmeyip araçlara binerek konvoy halinde yola çıktılar. Sokak ve caddelerde yüksek sesli müzikler çalan gençler, Kağıthane-Piyalepaşa Tünelin’e girdi. Burada kornalara basarak ve trafiği yavaşlatarak rahatsızlık veren grup o anları kaydedip bir de sosyal medyadan yayınladı. (İHA)

İLGİLİ HABERSon dakika... Corona virüsü ihmalleri artınca İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama geldiSon dakika... Corona virüsü ihmalleri artınca İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama geldi
Son güncelleme: 10:15 23.03.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more