Sözcü Plus Giriş

Büyükçekmece’de sır ölüm… İntihar mı, cinayet mi, kaza mı?

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde 2 çocuk annesi bir kadın, oturduğu binanın 6’ncı katındaki evinden aşağı düşerek hayatını kaybetti. Vücudunda yanıklar olan kadının intihar mı ettiği, yakılarak camdan mı atıldığı yoksa kazayla yanarak aşağıya mı düştüğü konusunda polis ekipleri geniş kapsamlı çalışma başlattı.

10:21 -

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde bulunan bir sitede sabahın erken saatlerinde büyük bir gürültüyle uyanan site sakinleri bahçede bir kadının hareketsiz bir şekilde yattığını gördü. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

KORKUNÇ ŞÜPHE

İHA’nın haberine göre yapılan incelemelerde olay yerinde yaşamını yitiren talihsiz kadının vücudunda yanık izleri olduğu tespit edildi. Olay anında evde eşi ve 2 çocuğu da bulunan 39 yaşındaki kadının yakılarak camdan mı atıldığı, intihar mı ettiği yoksa yanarak aşağıya mı düştüğü konusunda polis ekipleri geniş kapsamlı çalışma başlattı.

(FOTO: İHA)

Bu sırada, evde bulunan eşinin cenaze başında ağlayarak beklediği görüldü.

DEHŞET ANLARI

Kadının düşme anına ait görüntüler de ortaya çıktı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde kadının adete alev topu gibi yere düştüğü ve yere düştükten sonra da yanmaya devam ettiği görülüyor.

Son güncelleme: 13:26 17.05.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more