Sözcü Plus Giriş

CHP’li başkana şok! Kıydığı nikahta 4 kişide corona çıktı

Zonguldak'ın Devrek ilçesinin CHP'li Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, kıydığı nikaha katılan 4 kişide corona virüsü tespit edilince evde karantinaya alındı. Başkan Bozkurt, "Sağlık durumum gayet iyi. Test yaptırdım ve sonucunu bekliyorum. Zaten önlemimizi almıştık" dedi.

İsmail AKDUMAN
17:59 -
CHP’li başkana şok! Kıydığı nikahta 4 kişide corona çıktı

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, 4 Temmuz günü ilçede yapılan bir düğün törenine katılarak gençlerin nikahını kıydı.

Ancak, düğüne katılmak için İstanbul’dan ilçeye gelen 4 kişinin, düğünden sonra yapılan covid-19 testleri pozitif çıktı. Bunu üzerine harekete geçen filyasyon ekibi düğün törenine katılan kişilerle iletişime geçip test yapmaya başladı.

BAŞKAN DA RİSK ALTINDA

Dünya evine giren gençlerin nikahlarını kıyan ve takılarını takan Belediye Başkanı Çetin Bozkurt da filyasyon ekiplerince teste tabi tutuldu.

Test sonucu henüz netleşmeyen başkan evinde karantinaya alındı. Kendisinde hiç bir bulgu olmadığını dile getiren Başkan Bozkurt, “Törende gerekli tedbirlerimizi almıştık. Zaten kısa kaldım. Nikahı kıyıp takıları taktıktan sonra ayrıldım. Testimizi yaptırdık. Sonucunu bekliyoruz” dedi.

İLGİLİ HABERBelediye personelinde corona tespit edildi! Ankara'da katıldığı düğünde kapmışBelediye personelinde corona tespit edildi! Ankara'da katıldığı düğünde kapmış
Son güncelleme: 22:16 13.07.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more