Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 16 Ağustos Sayısal Loto’da kazandıran numaralar…

Hafta boyunca kuponları dolduran vatandaşlar tarafından zengin olma hayali ile beklediği Sayısal Loto sonuçları belli oldu. İkramiye kazanabilmek için 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilinmesi hakinde farklı miktarlarda ikramiye kazanma şansı sunuluyor. İşte 15 Ağustos sonuçları hakkında detaylar…

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 16 Ağustos Sayısal Loto’da kazandıran numaralar…

Sayısal Loto sonuçları noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş ile belli oldu. Geçen hafta gerçekleşen devir sonrasında bu hafta da şanslı numaraları bilen çıkmayınca yeniden devir gerçekleşti. Hafta boyunca kuponlarını dolduran vatandaşlar Sayısal Loto sonuçları araştırıyor. İşte 15 Ağustos Sayısal Loto sonuçları…

MPİ SAYISAL LOTO SONUÇLARI BELLİ OLDU!

Pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri çekilen Çılgın Sayısal Loto saat 21:30'da canlı gerçekleşti. Sonuçlar millipiyangoonline.com sitesinden öğreniliyor. 15 Ağustos Çılgın Sayısal Loto şanslı numaralar: 85-52-79-74-7-83 Joker 30

MPİ 15 AĞUSTOS SAYISAL LOTO SORGULAMA

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle: Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...