Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! İkramiye katlanıyor…

Haftada üç gün oynanan ve en çok kazandıran şans oyunlarının başında gelen Çılgın Sayısal Loto'da bir çekiliş daha geride kaldı. Talih kuşunun kendi başına konması hayalini kuran vatandaşlar hafta boyunca kuponları doldurarak Sayısal Loto sonuçlarını beklemeye başlamıştı ve sonuçlar açıklandı. Sayısal Loto'da bir devir daha geldi, ikramiye katlanmaya devam ediyor...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! İkramiye katlanıyor…

Son haftalardaki devir serisi nedeniyle katlanarak 66 milyonu aşan büyük ikramiyeyi kazanmak isteyenlerin beklediği Çılgın Sayısal Loto sonuçları, noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş ardından belli oldu. Çılgın Sayısal Loto’da ikramiye kazandıran numaralar ” 8-25-28-35-43-59 joker 77″ olarak belirlendi.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Çılgın Sayısal Loto'nun 30 Eylül 2020 tarihli 26. çekilişinde şanslı rakamlar şu şekilde oldu; 8-25-28-35-43-59 joker 77

SAYISAL LOTO'DA BÜYÜK İKRAMİYE ZİRVEYE ULAŞTI!

Sayısal Loto'nun bu akşamki çekilişi öncesinde canlı yayında büyük ödül miktarı duyuruldu. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ödül tam olarak 66 milyon 538 bin 643 TL oldu.

SAYISAL LOTO HANGİ GÜNLER ÇEKİLİYOR? NASIL OYNANIYOR?

Sayısal Loto’da yapılan değişikliklerle hem adı hem de oynama sistemi değişti. Yeni adı Çılgın Sayısal Loto olan şans oyunu artık haftada üç gün oynanabilecek.

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilen Çılgın Sayısal Loto’da, her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor.

Çılgın Sayısal Loto’da ikramiye kazanmak için çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin etmek gerekiyor. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanıyor. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşüyor.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...