Sözcü Plus Giriş

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Devir serisi sürüyor…

Talih kuşunun başına konması umuduyla kuponlarını dolduran vatandaşların beklediği Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. 5 Eylül çekiliş sonuçlarına göre 6 şanslı rakamı bulan çıkmadığı için devir gerçekleşti. Gerçekleştirilen son 15 çekilişte 6 bilenin çıkmadı, böylece Sayısal Loto büyük ikramiyesi katlanarak 59 milyon liraya ulaştı.

Güncellenme: 09:30, 06/09/2020
Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Devir serisi sürüyor…

MPİ en çok kazandıran şans oyununda ikramiye dağılımını belli oldu ve Sayısal Loto'da devir gerçekleşti. Sayısal Loto sonuçlarına göre kazanan çıkmaması ardından büyük ikramiye 55 milyon lirayı geçti. Çılgın Sayısal Loto çekilişi pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri olmak üzere haftada üç gün yapılıyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Noter huzurunda gerçekleştirilecek çekiliş 21.30’da yapıldı. Youtube üzerinden canlı da izlenebilen çekilişte şanslı numaralar; 70-85-61-75-54-18 Joker: 87

SAYISAL LOTO HANGİ GÜNLER ÇEKİLİYOR? NASIL OYNANIYOR?

Sayısal Loto'da yapılan değişikliklerle hem adı hem de oynama sistemi değişti. Yeni adı Çılgın Sayısal Loto olan şans oyunu artık haftada üç gün oynanabilecek.

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilen Çılgın Sayısal Loto'da, her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor.

Çılgın Sayısal Loto'da ikramiye kazanmak için çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin etmek gerekiyor. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanıyor. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşüyor.