Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte Sayısal Loto’da haftanın şanslı numaraları…

Geçtiğimiz haftalarda adı ve oynama istemenin yanı sıra ikramiye tutarları da değişen Çılgın Sayısal Loto'da sonuçlar belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda gelen devirlerin ardından büyük ikramiye katlanarak büyüdü. Hafta boyunca kuponlarını dolduran vatandaşlar Sayısal Loto sonuçları araştırıyor. İşte 19 Ağustos Sayısal Loto sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte Sayısal Loto’da haftanın şanslı numaraları…

Hafta boyunca kuponları dolduran vatandaşlar tarafından zengin olma hayali ile Sayısal Loto sonuçlarını bekliyor. İkramiye kazanabilmek için 1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilinmesi halinde farklı miktarlarda ikramiye kazanma şansı sunuluyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI 19 AĞUSTOS

32 – 33 – 34 – 47 – 82 – 89 Joker numara: 86

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

Çılgın Sayısal Loto sorgulama: 17 Ağustos Sayısal Loto sonuçları belli oldu İlginizi Çekebilir Çılgın Sayısal Loto sorgulama: 17 Ağustos Sayısal Loto sonuçları belli oldu

 

Süper Loto 18 Ağustos çekiliş sonuçları… İkramiye katlanmaya devam ediyor! İlginizi Çekebilir Süper Loto 18 Ağustos çekiliş sonuçları… İkramiye katlanmaya devam ediyor!

 

17 Ağustos On numara sonuçları belli oldu! MPİ On numara sonuç sorgulama sayfası… İlginizi Çekebilir 17 Ağustos On numara sonuçları belli oldu! MPİ On numara sonuç sorgulama sayfası…

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto'nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto'nun oyun kuralları şöyle: Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto'nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6'dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

ARTIK HAFTANIN ÜÇ GÜNÜ ÇEKİLİŞ VAR

Yenilenen oyun deneyimleriyle Çılgın Sayısal Loto ve Süper Loto artık haftanın 3 günü çekilecek. Çılgın Sayısal Loto her Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi çekilecek Süper Loto ise her Salı, Perşembe ve Pazar günü oyun severleriyle buluşacak. Çılgın Sayısal Loto´da büyük ikramiyenin 250 Milyon TL´ye kadar çıkması bekleniyor. Türkiye´nin şansı Milli Piyango ise geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de her zamanki çekiliş günlerinde çekilecek.