Sözcü Plus Giriş

Çok konuşulmuştu… 7 yıl sonra yeniden oldu

Küçükçekmece'de bir kişi evinin önüne park ettiği aracının çıkmasına engel olacak şekilde park eden komşusuyla tekme tokat kavga etti. İki ailenin birbirine girdiği kavgada bir kişi balkondan atlayıp kavgaya dahil oldu. 2013 yılında Adana'da benzer bir olay yaşanmış ve çok konuşulmuştu.

10:33 -

Küçükçekmece’de dün saat 09:00 sıralarında iddiaya göre, pazar sabahı evinden çıkmak isteyen bir kişi, komşusunun park ettiği araç yüzünden zor durumda kaldı.

Komşusuna ulaşan vatandaş, aracını çekmesini istedi. İkili arasında başlayan sözlü tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavgada darp edilen taraflardan biri akrabalarını da yanına alarak tekrar olay yerine geldi.

BALKONDAN ATLADI 

Akrabalarını alıp olay yerine gelen komşusunu gören şahıs ise sinirlerine hakim olamayarak birinci kattaki evin balkonundan atlayarak, komşusuna tekme tokat saldırdı. İkilinin kavgasında tekmeler yumruklar havada uçuştu.

Olay yerine gelen polis iki grubu gözaltına aldı. Birbirinden şikayetçi olan aileler karakola götürüldü ve ifadeleri alındı.

AKLA ADANA GELDİ

Park kavgası yüzünden başlayıp bütün mahalleyi ayağa kaldıran kavga ise güvenlik kamerasına yansıdı. Olayda önce iki kişinin araç başında tartıştığı ve daha olayın kavgaya dönüştüğü görülüyor. İki ailenin birbirine girdiği kavgada bir kişi, birinci kattaki evinin balkonundan atlayarak kavgaya dahil oluyor. İki grubun film setlerini aratmayacak kavgası saniye saniye kaydedildi.

Kavga Adana’da 15 Eylül  2013’te yaşanan olayı akla getirdi. Adana’da ara sokaktan bisikletiyle ana yola çıkan 7 yaşındaki çocuğa çarpıp yaralayan minibüs şoförü 44 yaşındaki Şemsettin Tağaş’a mahalleli meydan dayağı atmış. Bir genç de kavga etmek için 2’nci kattaki evinin balkonundan atlamıştı.

İLGİLİ HABERSürücüye meydan dayağıSürücüye meydan dayağı
Son güncelleme: 11:14 09.03.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more