Sözcü Plus Giriş

Corona nedeniyle hastanede ameliyatlar durduruldu

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde Covid-19 pandemisi nedeniyle oluşan yoğunluktan dolayı 18 Kasım (yarın) sabahından itibaren acil ve onkoloji dışındaki tüm ameliyatların durdurulduğu açıklandı.

Latif SANSÜR
Güncellenme: 22:30, 17/11/2020
Corona nedeniyle hastanede ameliyatlar durduruldu

Covid-19 pandemisi nedeniyle hastanede oluşan yoğunluk nedeniyle DEÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde acil ve onkoloji hastaları dışında tüm ameliyatlar ertelendi.

Covid-19 pandemisi nedeniyle ameliyathane işleyişindeki değişiklik bu gün akşam saatlerinde başhekim vekili Prof. Dr.  Semih Küçükgüçlü imzasıyla duyuruldu.

Hastanenin tüm birimlerine gönderilen yazıda, “Hastanemizde devam etmekte olan Covid-19 pandemisi nedeniyle 18.11.2020 tarihinden itibaren elektif ameliyatların ertelenmesi, sadece acil ve onkoloji hastaları için ameliyatların planlanması hususunda bilgilerinizi ve gereğini rica ederim” denildi.

İlginizi Çekebilir2 sağlık çalışanı daha coronadan hayatını kaybetti2 sağlık çalışanı daha coronadan hayatını kaybetti İlginizi ÇekebilirCorona virüsü salgınında örnek hareket: Aşı ücretsiz olacakCorona virüsü salgınında örnek hareket: Aşı ücretsiz olacak
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more