Corona nedeniyle hastanede ameliyatlar durduruldu

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde Covid-19 pandemisi nedeniyle oluşan yoğunluktan dolayı 18 Kasım (yarın) sabahından itibaren acil ve onkoloji dışındaki tüm ameliyatların durdurulduğu açıklandı.

Corona nedeniyle hastanede ameliyatlar durduruldu

Covid-19 pandemisi nedeniyle hastanede oluşan yoğunluk nedeniyle DEÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde acil ve onkoloji hastaları dışında tüm ameliyatlar ertelendi.

Covid-19 pandemisi nedeniyle ameliyathane işleyişindeki değişiklik bu gün akşam saatlerinde başhekim vekili Prof. Dr.  Semih Küçükgüçlü imzasıyla duyuruldu.

Hastanenin tüm birimlerine gönderilen yazıda, “Hastanemizde devam etmekte olan Covid-19 pandemisi nedeniyle 18.11.2020 tarihinden itibaren elektif ameliyatların ertelenmesi, sadece acil ve onkoloji hastaları için ameliyatların planlanması hususunda bilgilerinizi ve gereğini rica ederim” denildi.

2 sağlık çalışanı daha coronadan hayatını kaybetti İlginizi Çekebilir 2 sağlık çalışanı daha coronadan hayatını kaybetti Corona virüsü salgınında örnek hareket: Aşı ücretsiz olacak İlginizi Çekebilir Corona virüsü salgınında örnek hareket: Aşı ücretsiz olacak

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Belçika Corona Dokuz Eylül Üniversitesi Giresun Isparta Sağlık uygulama
Loading...