Sözcü Plus Giriş

Corona önlemleri unutuldu, İstiklal Caddesi vatandaşlarla doldu!

Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde akşam saatlerinde yaşanan yoğunlukta vatandaşların maske kullanımı ve sosyal mesafe kuralını unuttukları görüldü. Kameralara yansıyan görüntülerde kimi vatandaşların maskeyi çene altına taktığı kimisinin de takmaması dikkat çekti.

23:54 -

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de etkili olan corona virüsüne (Covid-19) karşı mücadeleler devam ediyor.

Yaklaşık 45 gündür etkili olan yeni normalleşme döneminde de yetkililer vatandaşların el hijyeni, maske kullanımı ve sosyal mesafe kuralına dikkat etmeleri gerektiği uyarılarında bulunuyor.

Yapılan uyarılara rağmen bazı vatandaşların sosyal mesafe ve maske kuralını hiçe sayıyor olmaları dikkat çekiyor.

İSTİKLAL CADDESİ’NDE MASKE VE MESAFE UNUTULDU

Akşam saatlerinde İstiklal Caddesi’nde yaşanan yoğunlukta vatandaşların maske kullanımı ve sosyal mesafe kuralını unuttukları görüldü.

Kameralara yansıyan görüntülerde kimi vatandaşların maskeyi çene altına taktığı kimisinin de takmadığı dikkat çekti. (İHA)

İLGİLİ HABERSağlık Bakanı Koca güncel corona virüsü verilerini açıkladı!Sağlık Bakanı Koca güncel corona virüsü verilerini açıkladı!

İLGİLİ HABERİstanbul'da telaşlandıran görüntü! 'Coronadan korkumuz var ama yapacak bir şey yok'İstanbul'da telaşlandıran görüntü! 'Coronadan korkumuz var ama yapacak bir şey yok'
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more