Corona şüphesine dayanamayan yaşlı adam intihar etti

Umreden döndükten sonra hastanede gözetim altına alınan, daha sonra evinde izolasyona gönderilen 64 yaşındaki Siyami Kuş, intihar etti. Corona şüphesi taşıyan yaşlı adamın izolasyon yaşamına dayanamadığı öne sürüldü.

Corona şüphesine dayanamayan yaşlı adam intihar etti

Denizli'nin Çivril ilçesi Kızılcasögüt Mahallesinde corona şüphesi nedeniyle kendini evine kapatan 64 yaşındaki Siyami Kuş intihar ederek yaşamına son verdi.

UMREDEN DÖNDÜKTEN SONRA GÖZETİME ALINDI

Umreden döndüğü öğrenilen Siyami Kuş'un yaklaşık bir hafta önce ambulansla evinden alınarak Çivril Devlet Hastanesi'ne getirildiği ve burada kontrol altında tutulduğu öğrenildi. Birkaç gün hastanede kaldıktan sonra Siyami Kuş'a evine gitmesi için izin verildi.

KOMŞULARIN CORONA ENDİŞESİ

Evinde izole bir yaşam süren Siyami Kuş'a corona endişesi nedeni ile komşuları ve yakınlarının selam bile vermediği öğrenildi. Yaşlı adamla zaman zaman bazı tanıdıklarının alay ettikleri de ileri sürüldü.

EVİNDE İNTİHAR ETTİ

Yaşlı adam dün sabah evinin tavanına kendini iple asarak intihar etti. Yakınları tarafından bulunan Siyami Kuş toprağa verildi.

İl il gezen 5 pazarcıda corona virüsü çıktı! Ortalık karıştı İlginizi Çekebilir İl il gezen 5 pazarcıda corona virüsü çıktı! Ortalık karıştı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
aydın Corona Denizli intihar pazar
Loading...