Corona şüphesiyle getirildikleri hastanede 4 doktoru darbettiler!

Afyonkarahisar'da corona virüsü şüphesiyle hastaneye getirilen 2 kişi, 4 doktoru darbedip, tehdit etti. Darp raporu alan 4 doktorun şikayetçi olduğu saldırganlar, gözaltına alındı.

Olay, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi Covid Tecrit Bölümü’nde meydana geldi. Corona (Covid-19) şüphesiyle hastaneye getirilen G.Y.C. ve Y.A.’ya test yapıldı.

Sonuçları temiz çıkan G.Y.C. ve Y.A., saldırgan tavırlar sergilemeye başladı. Bunun üzerine nöbetçi doktorlar Serkan Özdemir, Mert Bozok, Murat Cimbar ve Caner Tonkaz, şüphelileri sakinleşmeleri yönünde uyardı.

DOKTORLARI DARBETTİLER

Buna karşı çıkan 2 saldırgan, 4 doktoru darbetti. Daha sonra saldırganlardan biri doktorları, “Bir kamyon adam yığarım. Bu nasıl hastane? Pompalı tüfek getiririm, sizi tararım” diyerek tehdit etti. 2 şüpheli daha sonra olay yerinden hızla uzaklaştı.

GÖZALTINA ALINDILAR

Saldırı sonucunda yaralanan doktorlar Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne gönderildi. Acil serviste yapılan tetkikler sonucunda doktorların boyun, yüz ve kollarında yumruk darbelerine bağlı kızarıklıklar olduğu belirtildi.

Darp raporu alan ve beyaz kod uyarısı veren doktorların şikayetçi olduğu G.Y.C. ve Y.A. polis tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi. DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Afyonkarahisar beyaz Corona Darp doktor hastane Polis Sağlık Sağlık Bilimleri Üniversitesi saldırı
Loading...