Coronadan ölmeden önce video çekip uyarmıştı!

Tekirdağ Çerkezköy’de uzun yıllar esnaflık yapan Engin Dağ, corona virüsünden hayatını kaybetti. Engin Dağ'dan geriye coronaya karşı vatandaşları uyardığı video kaldı.

Çerkezköy'de uzun yıllar esnaflık yapan Engin Dağ, yaklaşık 1 ay önce yakalandığı corona virüsüne yenik düştü. Birkaç gün önce sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan ve vatandaşlara bu salgına karşı dikkatli olması uyarısında bulunan Dağ, yakalandığı hastalıktan dolayı hayatını kaybetti.

Engin Dağ, hastane odasından video çekerek “evde kalın” çağrısı yapmıştı. İlçede uzun yıllar esnaflık yapan Dağ, videoda şu ifadeleri kullanmıştı:

* Günaydın değerli dostlar. Ben corona virüs denen illete yakalandım. O kadar kendimi kollamama rağmen gözle görülmeyen lanet bir şey.

* Bu işin şakası yok. Lütfen herkes dikkat etsin, evinden çıkmasın. Allah düşmanıma vermesin. Gerçekten çok kötü bir şey.

* Ben kendimi o kadar kollamama rağmen buna yakalandım. Lütfen dikkat edin, çok kötü bir şey. Allah’ın izniyle atlatacağım. Dualarınızı bekliyorum. (İHA)

Duayenlerden gündem yaratacak program: Kimse coronadan ölmüyor İlginizi Çekebilir Duayenlerden gündem yaratacak program: Kimse coronadan ölmüyor

Bakan Koca, corona virüsüyle ilgili güncel verileri paylaştı İlginizi Çekebilir Bakan Koca, corona virüsüyle ilgili güncel verileri paylaştı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Bakanlar Kurulu Corona Ekrem İmamoğlu Fahrettin Koca hastane istanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Sağlık Sağlık Bakanı sosyal medya Tekirdağ Türkiye Uğur Dündar Yılmaz Özdil
Loading...