Sözcü Plus Giriş

Darbe tartışmalarına Cübbeli Ahmet de katıldı! Rüyasında görmüş

Darbe söylentilerine 'Cübbeli Ahmet' lakabıyla bilinen İsmailağa Cemaati'nin medyatik ismi Ahmet Mahmut Ünlü de katıldı. Ünlü, konuk olduğu bir programda "6-7 ay önce birkaç rüya gördüm. Bu rüyalara göre darbe tehlikesi var" ifadelerini kullandı.

12:12 -
Darbe tartışmalarına Cübbeli Ahmet de katıldı! Rüyasında görmüş

İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık’ın Youtube kanalına katılan Cübbeli Ahmet, darbe tartışmalarıyla ilgili ‘Darbe tehlikesi var ” dedi. Bunun üzerine Özışık, bunu neye dayanarak söylediğini sorunca Cübbeli Ahmet, ”Rüyalar gördüm, var” ifadelerini kullandı.

Cübbeli Ahmet şöyle konuştu: “Ben bu rüyayı yakın görmedim. Yakın derken var 6-7 ay. Birkaç rüya gördüm 15 Temmuz’dan sonra. Bu rüyalara göre darbe tehlikesi var. Askeri bir darbe. Ben durduruldum, indirildim kimlik soruldu. Sokağa çıkma yasağı var. Bu şekilde gördüm”

İKİ İSMİN KONUŞMALARI ŞÖYLE:


”LİSTEM HAZIR”

Yazar olduğunu iddia eden Sevda Noyan da geçen hafta Ülke TV’de Esra Elönü’nün programına çıkmıştı. Darbe söylentilerine değinen ikili, dehşet açıklamalarda bulunmuştu.

Noyan, şunları söylemişti: ”15 Temmuz kursağımızda kaldı. İstediklerimizi yapamadık. Bizim aile şöyle kişiyi götürür. Çok donanımlıyız. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim sitede 3-5 var. Listem hazır.”

Noyan’ın açıklamaları büyük tepki çekti

İLGİLİ HABERSevda Noyan'ın çirkin 10 Kasım paylaşımı ortaya çıktıSevda Noyan'ın çirkin 10 Kasım paylaşımı ortaya çıktı

 

Son güncelleme: 13:18 11.05.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more