Sözcü Plus Giriş

Elazığ depremi sonrası kurtarma çalışmaları kamerada!

Elazığ'da meydana gelen depremin ardından Gezin'de yıkılan binada enkaz altında kalan vatandaşları kurtarma çalışmaları devam ediyor. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Güncellenme: 23:52, 24/01/2020

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde saat 20.55’te yerin 6.75 kilometre derinliğinde 6,8 büyüklüğünde deprem oldu. Deprem Diyarbakır, Mardin, Gaziantep, Malatya, Tunceli ve birçok ilde de hissedildi.

AFAD, Sivrice’de 5.4 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldiğini duyurdu. Depremin derinliğinin 7.03 kilometre olduğu açıklandı. Elazığ’ın Baskil ilçesinde saat 21.17’de yerin 10.62 kilometre derinliğinde 5.1 büyüklüğünde deprem daha oldu.

İlginizi ÇekebilirSon dakika haberi: Kandilli'den Elazığ depremi açıklamasıSon dakika haberi: Kandilli'den Elazığ depremi açıklaması

KURTARMA ÇALIŞMALARI KAMERADA

Malatya’nın Pütürge ilçesinde saat 22.03’te yerin 7 kilometre derinliğinde 4.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Meydana gelen depremin ardından birçok bina yıkıldı. Elazığ, Gezin’de yıkılan binada enkaz altında kalan vatandaşları kurtarma çalışmaları başlatıldı. O anlar kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

İlginizi ÇekebilirSon dakika deprem haberleri: Elazığ'da 6,8 ve 5,4 büyüklüğünde depremler!Son dakika deprem haberleri: Elazığ'da 6,8 ve 5,4 büyüklüğünde depremler!
Yayınlanma Tarihi:23:28,