Sözcü Plus Giriş

Depreme böyle yakalandılar! İşte o anlar…

Manisa'nın Akhisar ilçesindeki 5.4 büyüklüğündeki deprem büyük paniğe neden oldu. Saat 22.22'de meydana gelen ve İstanbul'da da hissedilen depreme yakalananların kaçış anları AVM, kafe ve marketlerin güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.  

08:45 -

Manisa Akhisar’da saat 22.22’de 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin yaklaşık 6.98 kilometre derinliğinde gerçekleşen deprem İzmir, Aydın, Denizli, Yalova, Bursa ve İstanbul’da da hissedildi. Depreme yakalananların kaçış anları AVM, kafe ve marketlerin güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. (İHA-DHA)

İLGİLİ HABERSon dakika deprem: Manisa'da korkutan deprem! İstanbul ve İzmir'de de hissedildi!Son dakika deprem: Manisa'da korkutan deprem! İstanbul ve İzmir'de de hissedildi!

 

İLGİLİ HABERSon dakika... Manisa depreminin ardından uzman isim uyardı: Depremler biraz uzun sürebilirSon dakika... Manisa depreminin ardından uzman isim uyardı: Depremler biraz uzun sürebilir

 

İLGİLİ HABERManisa'da vatandaşların deprem nöbetiManisa'da vatandaşların deprem nöbeti

 

İLGİLİ HABERSon dakika: Ankara'da yarım saatte 3 deprem! Resmi açıklamalar geldi... Son depremler listesiSon dakika: Ankara'da yarım saatte 3 deprem! Resmi açıklamalar geldi... Son depremler listesi

 

Son güncelleme: 08:52 23.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more