Durdurulamıyor! Bir kadın cinayeti daha

Bazen bir kurşun, bazen de bir bıçak darbesiyle hayattan, evlatlarından koparılan kadınlar...Türkiye'nin kanayan yarası olan kadın cinayetlerine bir yenisi daha eklendi. Tekirdağ'da yaşayan Nermin Yumuşak sadece boşanmak istediği için eşi tarafından boğazı kesilerek vahşice katledildi.

Durdurulamıyor! Bir kadın cinayeti daha

Olay, Çerkezköy’de meydana geldi. Nermin Yumuşak, (39)şiddetli geçimsizlik yaşadığı eşi İbrahim Yumuşak'a (41) boşanma davası açıp, iki çocuğu ile evi terk etti.

Başka bir ev kiralayıp, yaşamaya başlayan Yumuşak, corona virüsü salgını nedeniyle okullardaki eğitime ara verilince çocuklarını da alıp, Kastamonu'daki ailesinin yanına gitti.

Normalleşme süreci ile birlikte Çerkezköy'e dönen Nermin Yumuşak, iki gün önce çocuklarını yeniden Kastamonu’daki ailesinin yanına gönderdi.

FOTO: DHA

POLİSE TESLİM OLDU

Eşinin yalnız olduğunu öğrenen İbrahim Yumuşak, bugün saat 09.00 sıralarında, Nermin Yumuşak’ın evine gitti. Ancak çift arasında tartışma çıktı.

Bu sırada İbrahim Yumuşak, yanında getirdiği bıçakla, eşinin boğazını kesti, ardından da Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek, eşini öldürdüğünü söyledi.

Adrese giden polis ekipleri, Nermin Yumuşak'ın cansız bedeni ile karşılaştı. Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından talihsiz kadının cansız bedeni, otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. (DHA)

Yine bir kadın cinayeti: 15 yerinden bıçaklanarak öldürüldü İlginizi Çekebilir Yine bir kadın cinayeti: 15 yerinden bıçaklanarak öldürüldü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Ankara Çocuk Corona Emniyet istanbul Kadın kadın cinayeti Kastamonu Polis Tekirdağ
Loading...